Херсон °C

Ультрафіолетовий друк на дзеркалах – особливості

Новости » Общество
0

Для того щоб повністю перетворити звичні предмети інтер'єру, перетворити їх, успішно використовують один з нових способів друку - ультрафіолетову друк. Вона дозволяє навіть звичайний шафа зробити оригінальним і неперевершеним. Ультрафіолетовий друк має масу позитивних характеристик. Вона відрізняється екологічністю, оперативно висихає і наносити її можна на будь-яку поверхню. також варто виділити і те, що ультрафіолетовий друк стійка до пошкоджень механічного характеру. А ще - має насичені яскраві кольори. На сайті https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-dzerkali ви зможете більш детально ознайомитися з послугами компанії ДЕКОР ПРИНТ і замовити ультрафоілетовую друк на дзеркалі. Тут зручний і простий інтерфейс. І все пропозиції вдало розміщені у відповідних розділах. Це заощадить вам час на вивчення пропозицій та прийняття вірного рішення стосовно вибору. Для уточнення деталей замовлення, роз'яснення по виниклих питань, допомоги у виборі ви завжди зможете зателефонувати з фахівцями по телефону. Вам компетентно дадуть безкоштовну консультацію в мобільному режимі. Тут цінують клієнтів і гарантують якісне обслуговування і бездоганний сервіс. Фахівці з великим досвідом беруться навіть за найскладніші завдання і виконують всі без зриву термінів, швидко, надійно і безпечно. Ви залишитеся задоволені результатами роботи талановитих майстрів /, знавців своєї справи.

Для спеціальної технології нанесення ультрафіолетової друку не потрібно використовувати трафарети, адже малюнок наноситься безпосередньо на поверхню. Є можливість легко відфрезерувати контури зображення, зробивши їх криволінійними. Для того щоб якісно наносити малюнок, підійдуть дзеркала різної товщини.

На якість друку виляє прозорість матеріалу. Для того щоб отримати гарне зображення, необхідно друкувати в кілька парафій - з великою кількістю чорнила. Наносячи малюнок, необхідно враховувати фон, на якому буде розміщено скляне панно. І якщо це світлі поверхні, то зображення буде виглядати яскраво і насичено.

За допомогою білого кольору стає можливим уникнути спотворень в готовій роботі. Біла фарба заповнює безбарвні фрагменти, може служити основою. Вона застосовується в якості покривного шару, таким чином допомагаючи досягти унікальних ефектів. Це може бути слід від літака або хмари на небі. Для того щоб убезпечити панно, яке буде розміщуватися в приміщенні з підвищеною вологість, ультрафіолетову друк наносять із зворотного боку.

Ультрафіолетовий друк на дзеркалі несе декоративний характер. При цьому поверхня може бути рельєфна, для вставки в ніші, міжкімнатні двері. Зображення, яке наноситься на таке скло. надає кімнаті особливий шарм і колорит. Виглядає подібний витвір подібно вітражу.

Якщо на дзеркалі залишити частину поверхні незапечатані, то вона зможе вигідно підкреслять нанесений малюнок фотодруку. Для того щоб кольори набули контрастність і яскравість, успішно використовують білу підкладку. Іноді вона закриває не всю поверхню, а тільки її частину, при цьому залишаються просвіти. Таким чином вдається досягти 3Dеффекта, вигідно спотворюється фотодрук, нагадуючи голограму.

 


 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: