Херсон °C

На Херсонщині проходять військові навчання

Новости » Общество
0

За наказом Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, на одному з полігонів Херсонської області, проведено планові заняття зі злагодженості розрахунків реактивних систем залпового вогню «Ураган» та тактичних ракетних комплексів «Точка-У».

Польові тренування пройшли в умовах, максимально наближених до бойових. В лічені хвилини потужна та високоточна зброя була приведена в бойову готовність до ураження цілей.

- В угрупуванні військ, які боронять південь України, згідно плану, щодня тривають заходи бойової підготовки. Тому, саме завдяки гарним вмінням та навичкам наші воїни демонструють добрий вишкіл та високу професійну майстерність, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України, батареї і розрахунки швидко здійснили марш, зайняли вогневі позиції, розгорнулись і відпрацьовували точне наведення на цілі. Вже на завершення вони оперативно і швидко відійшли з позицій та вирушили до районів зосередження.

В районах відповідальності Командування об’єднаних сил Збройних Сил обстановка стабільна та контрольована, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Служба зв'язків з громадськістюКомандування об'єднаних сил ЗС України

#Ukraine#ЗСУ#ArmedForcesofUkraine#КОС#JointForcesCommand#JFC#military#НАЄВ

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: