Херсон °C

Херсонським підприємцям донараховано понад 4,6 мільйона гривень за порушення при продажі алкоголю, тютюну та бензину

Новости » Общество
0

Під час операції «Курорт» фактичні перевірки суб’єктів господарювання на морських узбережжях Херсонщини засвідчили низку порушень у сфері реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів і пального. Про це повідомили в управлінні податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Серед найтиповіших - 91 випадок продажу алкогольних напоїв у невизначених для цього місцях торгівлі. А саме, місця торгівлі алкогольними напоями не обладнані РРО і виручка від продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів не обліковується. Ця категорія порушень затягла на загальну суму 618,8 тис. гривень штрафних (фінансових) санкцій.

Наражають себе на чималі штрафи ті підприємці, котрі здійснюють роздрібну торгівлю алкоголем без відповідної ліцензії. Податкові ревізори виявили на морських узбережжях Херсонщини 43 таких випадки. Порушникам доведеться сплатити 731 тис. гривень штрафних санкцій. За безліцензійний продаж цигарок 6 суб’єктів господарювання отримали по 17 тис. гривень штрафів кожен.

Також податківці зафіксували зо два десятки маніпуляцій з цінами на підакцизну продукцію: на алкогольні напої підприємці, як правило, занижують роздрібні ціни, а на цигарки - навпаки - завищують від максимально встановлених. У будь-якому випадку за такі неправомірні маніпуляції передбачено 10 тис. гривень штрафних санкцій.

Прикро, але окремі господарники продають алкоголь і цигарки без марок акцизного податку. Більше того, херсонські податківці встановили 4 випадки роздрібної торгівлі пальним без ліцензії, реєстрації акцизних складів, витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників.

З 10 червня цього року податкові ревізори провели 192 фактичні перевірки щодо дотримання вимог Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Загалом за час операції «Курорт» до порушників застосовано штрафів загальною сумою понад 4,6 млн гривень штрафних (фінансових) санкцій.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: