Херсон °C

В ХДАУ за підтримки ЄБРР реалізовують проєкт з навчання аграрних менеджерів

Новости » Общество
0

Проєкт ЄБРР «Удосконалення магістерської програми з агрономії на півдні України» розпочав набір студентів на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету для навчання з наступного навчального року.
Проєкт передбачає навчання на сучасній освітній магістерській програмі підготовки «польових командирів» для аграрного бізнесу України із глибокими професійними компетенціями у галузі агрономії та агротехнологій в умовах зрошуваного землеробства та сформованими міжособистісними навичками, що необхідні сучасному виробництву.
З 5 серпня до 22 серпня працюватиме Приймальна комісія на базі Херсонського державного аграрного університету. Документи студентам необхідно подавати на програму «Агрокебети», спеціальність «Агрономія».
Обравши дане навчання, студент:

● здобуває сучасну професію Farm manager рівня магістра за участю найкращих лекторів України та іноземних спікерів;

● має свого ментора – топ менеджера провідної агрокомпанії, який буде наставником, порадником, керівником практики та магістерської роботи;

● через 1,5 роки стає «польовим командиром» аграрного бізнесу України.
Претендувати на участь в програмі можуть бакалаври та магістри/спеціалісти, попередньо виконавши вимоги приймальної комісії:http://www.ksau.kherson.ua/pravila.html
Довідково:
28 квітня 2020 року між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» була підписана угода на виконання проєкту «Удосконалення магістерської програми з агрономії на півдні України», який буде реалізовуватись на основі навчальної програми "Агрокебети” на базі ХДАУ.
«Агрокебети» — це удосконалена магістерська програма, створена у співпраці бізнесу і навчальних закладів в січні 2019 року асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: