Херсон °C

Последние новости

19:49
Від партії УДАР Віталія Кличка на посаду мера Херсона висунули Сергія Дудку
18:19
Депутат заявив, що в облраді імітують діяльність
18:00
Херсонський викладач став лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки
17:40
За крадіжки з будинків односельців мешканець Голопристанського району отримав 3 роки ув’язнення
17:38
На Херсонщині пройде автомобільне ралі “Херсонський ралійний кубок"
17:32
Команда УДАРу на Херсонщині представила понад 500 кандидатів на місцеві вибори
17:20
На Херсонщині меліоративну систему повернуто громаді
17:00
Платники Чаплинського району поповнили місцевий бюджет майже на 103 мільйони гривень
15:55
Услуги и предложения интернет-казино Вулкан Бет
15:00
В Херсоні поліція та служба у справах дітей тимчасово вилучили з родини двох малюків через неналежні умови проживання
Больше новостей

Про візит Зеленського на Херсонщину

Общество, Политика
0

Мені шкода Зеленського…
Чесно, по-людськи: помічники і консультанти скоро організують із нього великий «пшик». Пояснюю і розказую про своє, власне, враження від чергового приїзду президента на Херсонщину. Пам’ятаєте трохи більше місяця тому був грандіозний скандал: Офіс президента вирішив на Херсонщину привезти своїх журналістів і недопускати місцевих, аби була гарна картинка. Картинка, дійсно, була класна, але не на користь владі, бо замість новин повиходили різні комікси. Такою була відповідь місцевих журналістів. І, знаєте, подіяла - цього разу журналістам повідомляли, телефонували, запрошували, офіційно повідомляли на сайті. Правда, з програмою приїзду «шифрувались» до останнього - спочатку це був завод Палада і Укрпошта. Потім передумали, президент забажав на мостоперехід, ще було відвідування клінічної лікарні Карабелеша, правда без журналістів.
Коротко про першу локацію - завод Палада. Журналістам було повідомлено, що там розраховано захід на 1,5 години - презентацію Стратегії розвитку Херсонщини, в тому числі заводу. Щож було на справді?
Спочатку нас возили по території заводу, не могли зрозуміти, де ж відбудеться захід. На території було видно, що Президента тут явно ніхто не очікував, бо боротьба з бур’янами тривала у нас на очах. Нарешті, коли вже знайдено було «локацію» - стало зрозуміло: на всіх чекають партійні «понти» у всій красі. На місці зустрічі були відсутні працівники заводу , зате була команда Зе із місцевого самоврядування та «нові» кандидати в мери, депутати.
Вся «локація» була прикрашена партійною символікою, і жодного прапора України. Сцена організована з видом на судно, перед сценою на стільцях під палючим сонцем було влаштовано команду місцевих кандидатів Зе. За всіма будо дозволено знаходитись журналістам, яким було вказано - не полишати місця, ходити фотографувати по так званій залі не можна було, за інструкцією слідкувала охорона президента.
О пів на дванадцяту прибув Зеленський.
Підкреслю, що привітався зі сцени: «Доброго ранку», далі був його виступ із серії «прекрасна Херсонщина», «будуємо все з нуля» , «багато прекрасних і розумних херсонців по всьому світові», «він пишається», « все починається з місцевого самоврядування», «прекрасний губернатор» і «Україна - це ми». Після цього Зеленський зійшов зі сцени і сидів разом з усіма на палаючому сонці. Далі про «кораблі, що бороздять» зі сцени виступав похвалений губернатор Юрій Гусєв. Тирада була значно довшою, ніж у Поезидента. Потім була представлена команда:
Кирилов Юрій Євгенович – кандидат на посаду Херсонського міського голови
Самойленко Олександр Степанович - кандидат в депутати Херсонської обласної ради
Коваленко Володимир Іванович - кандидат на посаду міського голови Нової Каховки
Плохушко Віктор Олександрович - кандидат на посаду голови Генічеської ОТГ
Касьяненко Олександр Іванович - кандидат на посаду голови Скадовської ОТГ
Кузьмін Юрій Євгенович – кандидат в депутати Херсонської міської ради
Негра Анатолій Петрович - кандидат на посаду міського голови м. Гола Пристань
Паламарчук Оксана Олександрівна - кандидат в депутати Херсонської обласної ради...
Дали слово Кирилову, чесно, його виступом була розчарована, «не зацепило») а ще довго і нудно. Далі до слова на сцену знову запросили президента, він виходить і ляпс: каже всім: «Доброго дня»!!!
Потім видно зрозумів, що він ще на території того ж заводу)) і перед ним ті ж люди...
Пообіцяв «Паладі» державні замовлення, а кандидатам побажав удачі...
Далі журналістам повідомили, що у них вільні дві години, а потім нас знову чекала «рамка» і поїзд на мостоперехід.
Локація «Мостоперехід» мене вразила ще більше, ніж завод. Як ви гадаєте, який це рівень, коли президента країни хай і до місця, де щось будується, ведуть по дорозі, на узбіччі якої бур’яни по пояс і з яких щойно повиганяли безхатьків, але речі їх залишились?!!!
І знову підхід на палючому сонці, у мене декілька разів від перегріву вирубався айфон. Побачивши близько президента, розумію, йому, в чорному костюмі, туфлях і масці, неймовірно жарко, і він же людина, не айфон)
До цього, я запитала у організаторів, чому вони так облаштовують місця, що всі мають пектися на сонці. Мені відповіли, що вся ж Україна в сюжетах на ТВ має бачити фон будівництва. Тут чогось я подумала, що офіс президента переживає більше за картинку, ніж за самого президента. В результаті ми маємо таке кіно, коли людина в тій картинці вже ніяка, і їй приписують вживання алкоголю, чи наркотиків( і він двічі «добридень»((
Але про гарні новини - під тиском Зеленського чиновники проголосили, що до 1 травня наступного року побудують першу чергу мостопереходу. В свою чергу, Президент обіцяв їх підтримати та допомогти з фінансуванням. Загалом, добре видно, що Зеленський вміє прекрасно завчити текст і гарно його проголошує. Але вже вдруге його бачу з такою організацією процесу відвідання Херсонщини, як казала моя бабуся: « його тягали і рвали, як Тузік тряпку»)
Ось такий візит - кажуть, неочікуваний, бо на вихідних Зеленський із сім’єю знову на Бірючому. Тож з тим коронавірусом носить високопосадовців до Херсонщини, як їм тут медом помазали. Тож обіцянки сьогодні були гарні, подивимось на результати, дуже б хотілося втілення...Вот тут многие возмущены. А я считаю, что то, чем последние 2 дня занимался Зеленский - именно этим должен заниматься Президент Украины. Только этим и вообще ничем другим.
Вот Президент должен исполнять роль "английской королевы modern style": перерезать ленточки, исполнять роль почтальона, осматривать какие-то достопримечательности. У него на руке должны резать огурцы, он должен тыкать пальцем в какую-то статую или лепить горшок на гончарном круге.
И никогда, ни при каких обстоятельствах не лезть в политику, экономику, управление государством.
Вот такой Президент нужен нашей стране. Любой Президент с полномочиями становится одержимым дебилом. Если он им не был до избрания, конечно.
Короче, Украина должна быть парламентской республикой. И если Зе разрушит авторитет должности Президента и общество сможет, наконец, избавится от запроса "крепкого хозяйственника" на этой должности - это отлично.

 

Тетяна Дергачева

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: