Херсон °C

Ювенальні поліцейські Херсонщини закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей

Новости » Общество
0

Ювенальні поліцейські Херсонщини закликають батьків дбати про безпеку своїх дітейНещасні випадки з дітьми трапляються саме тоді, коли вони залишаються без нагляду дорослих. Поліцейські Херсонщини закликають приділяти увагу своїм дітям і стежити за їхньою безпекою.

Як приклад, вчора в Каховському районі 9-річний хлопчик грався з другом на майданчику без нагляду дорослих. Сильно розкатавшись, хлопчик впав з гойдалки та вдарився об неї головою. Приятель одразу покликав батька травмованого та дитину відвезли в лікарню. Наразі стан хлопчика задовільний, він перебуває в лікарні, загрози життю не має.

А у Корабельному районі міста Херсон 31-річна жінка прибирала на кухні, поки її 1-річна донька перебувала поруч, граючись з іграшками. Дитина дотягнулась до пляшки з рідиною для миття посуду та зробила ковток, поки мати не помітила. Малечу одразу доставили до лікарні для надання допомоги. Дитина отримала хімічний опік стравоходу та роту. Наразі життю та здоров’ю дівчинки нічого не загрожує.

«Ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди з батьками та побажали здоров’я діткам. Нагадуємо, що дитяча безпека залежить від дорослих, які можуть уберегти їх від нещасних випадків і травмувань. Рекомендуємо спілкуватись з дітьми з приводу правил їхньої безпеки», - підсумував начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов.

 

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: