Херсон °C

Освітяни Херсонщини зібралися на березі Чорного моря

Новости » Общество
0

19-21 серпня на базі спортивно-оздоровчого табору «Буревісник» Херсонського державного університету відбувсяІ Літній освітній фестиваль-2020. Протягом трьох днів представники освітньої сфери з різних куточків Херсонщини підвищуватимуть свої професійні компетентностіна узбережжі Чорного моря.

Ініціатори заходу – управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонський державний університет.Організаційними моментами безпосередньо займався Центр післядипломної освіти ХДУ. Тренерами виступили високваліфіковані викладачі-новатори Херсонського державного університету.

На урочистому відкритті ректор ХДУ Олександр Співаковський, вітаючи присутніх, зазначив, що сучасне освітнє середовище постійно змінюється — знання та технології оновлюються з неймовірною швидкістю. І тому професійний розвиток вчителя є надзвичайно важливим. «Вчитель повинен мати можливість та інструментарії дляапґрейтукожні два-три роки. У свою чергу, Херсонський державний університет готовий надати вчителям додаткові освітні послуги з підвищення кваліфікації. Для цього у нас створені усі умови – потужна інфраструктура, висококваліфікований професорсько-викладацький склад та наукові школи. Ми готові до співпраці і з великим задоволенням відкриваємо для вас двері нашого університету», – наголосив ректор.

Також директорів закладів загальної середньої освіти та їх заступників привітали начальниця управління освіти і науки ХОДА Ірина Дробиш та керівниця управління Державної служби якості освіти у Херсонській області Олена Данилова й інші. На заході були присутні й представники нашого освітнього закладу – ректорат Херсонського державного університету, декани факультетів, професорсько-викладацький склад та студенти-волонтери.

По завершенню офіційної частини заходу для присутніх виступили представники факультету культури і мистецтв ХДУ: Заслужений діяч мистецтв України Олексій Пономарьов та Заслужені артисти України – Наталія Лелеко та Віктор Гурба. А родзинкою вечора став вокальний виступ суперфіналіста телевізійних проєктів «Х-фактор» і «Україна має талант» Євгена Літвінковича.

Зазначимо, що програма освітнього фестивалю орієнтована на тих, хто має бажання підвищувати свій професійний рівень та вдосконалювати фахові компетентності. Для учасників заходу передбачено різноманітні освітні інтерактиви – навчальні активності за тематичними локаціями, дискусійні та консультаційні платформи, квести, майстер-класи, коучингові та ділові ігри.

Вже у перший день Фестивалю учасники познайомилися з тренерами, долучилися до навчальних активностей за локаціями і, звісно, – до урочистого відкриття І Літнього освітнього фестивалю-2020.

Відмітили високий рівень та актуальність освітнього фестивалю й самі учасники. На їхню думку новий підхід та інтерактивні форми роботи сприяють обміну досвідом, налагодженню взаємодії та спільному вирішенню тих проблем, які торкнулися освітянського простору.

Пресцентр ХДУ

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: