Херсон °C

До уваги виборців щодо зміни виборчої адреси

Новости » Общество
0

До уваги виборців щодо зміни виборчої адресиЯк повідомляє Суворовська районна у м.Херсоні рада, Центральна виборча комісія постановою від 18 травня 2020 року № 88 затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси.

Завдяки цьому, на місцевих виборах можуть брати участь у голосуванні внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти та інші виборці, які з певних причин вимушені проживати не за місцем своєї реєстрації. Важливо, що заява подається не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу, тобто до 10 вересня 2020 року включно.

Для цього таким виборцям необхідно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого фактичного проживання на території України із заявою щодо зміни виборчої адреси. Заяву можна подати як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет. Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства, що дозволить безперешкодно скористатися цією процедурою людям з інвалідністю. Заява в електронній формі подається із застосуванням кваліфікованого електронного підпису виборця. У заяві вказується адреса житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою.

Виборець, якому за його мотивованою заявою органом ведення Державного реєстру виборців (далі — орган ведення Реєстру) буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через один рік після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни його виборчої адреси.

Під час подання заяви до органу ведення Реєстру виборець пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України: паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або картки чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: