Херсон °C

Верхньорогачицький район приєднався до флешмобу

Новости » Общество
0

[hide][/hide]В рамках проведення акції «Херсонці - сумлінні покупці!» працівники установ та організацій Верхньорогачицького району приєдналися до флешмобу.

Працівники Управління праці та соціального захисту населення, Управління державної казначейської служби, редакція районної газети «Рідний край», Організація Українського товариства мисливців і рибалок, поліція Верхньорогачицького району та ін.. з розумінням того, що касовий чек захищає споживача від неякісного товару та легалізує бізнес, активно долучилися до проведення акції, яка проводиться за ініціативою Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, повідомляють у відомстві.

Під час акції спеціалістами Верхньорогачицької ДПІ Інною Медвідь та Євгеном Байшою з жителями селища проводяться бесіди щодо важливості отримання чеку, в разі не видачі – вимагати отримання розрахункового документу. Адже кожен невиданий чек – це недотримані кошти в бюджеті, від якого залежить добробут кожного жителя нашого району. Також серед місцевих мешканців розповсюджуються інформаційно-роз’яснювальні пам’ятки про те, як стати підприємцем та як отримати «КЕШБЕК».

Через пам’ятки до підприємців доводиться актуальна та змістовна на сьогоднішній день інформація про новозміни під час використання РРО .

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: