Херсон °C

Херсонські власники дорогих автівок сплатили майже 2,3 мільйона гривень транспортного податку

Новости » Общество
0

Протягом січня - липня до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 2268тис. гривень транспортного податку. Як зазначають спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, з них 1499 тис. гривень сплатили компанії та організації, увласності яких є дороговартістні авто. Громадяни спрямували до місцевих скарбниць 769тис. гривень транспортного податку. Лише у липні платники сплатили майже 478тис. гривень транспортного податку.

З початку року від оподаткування транспортних засобів до міського бюджету Херсона надійшло 789тис. гривень. Місцеві скарбниці м.Нова Каховка та Каховського району отримали 559тис. гривень податку за авто , Чаплинського і Новотроїцького районів - 159 тис. гривень та 118 тис. гривень відповідно.

Слід нагадати, що ставка транспортного податку становить 25тис. гривень на рік. Податок сплачується за легкові автомобілі здатою випуску до п’яти років та середньоринковою вартістю понад 375розмірів мінімальної заробітної плати.

З переліком автівок, за які необхідно сплачувати податок, можна ознайомитись на сайтах ДПС та Мінекономрозвитку за посиланням:

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/334862.html

http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: