Херсон °C

Повітря у Херсоні залишається забрудненим

Новости » Общество
0

Повітря у Херсоні залишається забрудненимЗа даними спостережень на стаціонарних постах лабораторії СЗА Херсонського обласного центру з гідрометеорології з 17 по 22 серпня 2020 року у повітрі Херсона відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин: по діоксиду азоту в 4,4 рази, по оксиду азоту в 1,4 рази, по формальдегіду в 2,2 рази, забруднення по фенолу межує з граничними показниками.

Найбільші показники перевищення по діоксиду азоту спостерігались по вул. Перекопський, в районі площі Перемоги найвищий показник по викидам формальдегіду. По іншим забруднювачам (завислі речовини(пил), діоксид сірки, оксид вуглецю, фенолу ) нижче допустимих значень ГДК.

З 17 по 22 серпня 2020 року було відібрано та проаналізовано 491 проба атмосферного повітря. Показники забруднення незначно збільшились по діоксиду азоту і формальдегіду в порівнянні з минулим тижнем. Враховуючи прогнози Херсонського гідрометцентру метеорологічні умови не сприятимуть накопиченню шкідливих домішок в атмосфері.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: