Херсон °C

В Новокаховській міській лікарні оновили парк легкових автомобілів

Новости » Общество
0

В Новокаховській міській лікарні оновили парк легкових автомобілівАвтопарк Новокаховської міської лікарні, що на Херсонщині, поповнився двома новенькими авто марки Fiat: Doblo Combi та Tipo загальною вартістю 958 тис. грн. Про це повідомляє Online НК.

Як розповів редакції з приводу гарної новини головний лікар Ігор Гайдаманчук, автомобілі вдалося придбати власним коштом. А це кошти з благодійного рахунку, який поповнюють мешканці міста та спеціальний рахунок, створений у результаті договору з НСЗУ.

«Чому виникла така потреба? Машини у автопарку лікарні дуже старі, деякі з них, особливо найнеобхідніші, датовані 1987-1988 роками випуску. У нас два комплекси, і потрібно зручне і швидке сполучення між ними. Окрім того, майже щодня відправляємо машину з біоматеріалами у Херсон. Уявіть собі – одне авто з біоматеріалами минулого місяця їздило до Херсону 29 разів!», – ділиться Ігор Гайдаманчук.

Головний лікар також зазначив що усіх хворих лікарні доставляють до інших лікарень по області самотужки. А старий УАЗ, який працює на приймальному відділенні, вже давно вичерпав термін експлуатації.

Машину медичного транспорту вже наступного тижня обладнають ношами з амортизаційним ефектом та іншим необхідним обладнанням для транспортування хворих, а легковий седан здійснюватиме постійне перевезення ПЛР-тестів на коронавірус до обласного центру.

Олександр Дорогокуп

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: