Херсон °C

Херсонгаз просить споживачів газу не обманювати

Новости » Общество
0

Херсонгаз просить споживачів газу не обманюватиАТ "Херсонгаз" повідомляєспоживачів, які у період починаючи з 01 травня щомісяця передають показники газового лічильника більше 60 м куб (особливо споживаючи газ тільки на одну плиту), що такі показники не будуть обраховуватися, як фактичні.

Показники не будуть прийматися до уваги, без наявності фото лічильника із вдрукованою датою зйомки, які буде своєчасно надано через систему Вайбер-бот або через QR-код.
Таким чином, споживачі, які навмисно завищують показники лічильника у літній період, намагаючись таким чином «економити» роблять собі «ведмежу послугу», адже фактичні розрахунки будуть обраховуватися все одно за поточною місячною ціною, а завищення кубів призведе до збільшення оплати за розподіл газу на наступний газовий рік.
Шановні споживачі, якщо ви маєте змогу сплатити за послуги наперед, категорично не можна це робити шляхом завищення показників лічильника.
АТ Херсонгаз дякує сумлінним споживачам, які своєчасно та чесно надають показники лічильника, користуючись оперативною системою Особистий Кабінет.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: