Херсон °C

Віктор Короленко: «Важливо дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо організації освітнього процесу на період карантину»

Новости » Общество
0

Навчальний процес у школах Херсонщини має відбуватися безпечно

На цьому сьогодні на селекторній онлайн-нараді, присвяченій питанню роботи закладів освіти в новому навчальному році, наголосив голова облдержадміністраціїЮрій Гусєв.

Також на селекторній нараді порушили й питання проведення Першого вересня у закладах освіти Херсонщини.

За словами начальниці управління освіти і науки ОДА Ірини Дробиш, проведення будь-яких масових заходів на честь свята Першого дзвоника забороняється. Школам рекомендовано зібрати дітей у класах та присвятити перший урок темі здоров'я та унеможливлення поширення COVID-19 в закладах освіти.

Директор Департаменту здоров'я ОДА Віктор Короленко наголосив, що зараз головне завдання – це не допустити потрапляння коронавірусу в заклади освіти, адже при виявленні COVID-19 в однієї дитини на самоізоляцію йде увесь клас.

"Важливо дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо організації освітнього процесу на період карантину: дотримання соціальної дистанції, термоскринінг, масковий режим тощо. Також потрібно на першому уроці опитати дітей, де вони провели літні канікули. І якщо в серпні вони відвідували один з регіонів зі значним поширенням COVID-19, то з дозволу батьків потрібно провести ПЛР-тестування цього школяра”, - Віктор Короленко.

Також він додав, що особливо зараз важливо, аби в кожному закладі освіти працював кваліфікований медичний працівник.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: