Херсон °C

Бджолярам пропонують фінансову підтримку

Новости » Общество
0

Бджолярам пропонують фінансову підтримкуЗ метою ефективної реалізації державної підтримки галузі тваринництва, зокрема бджільництва на селі, активізується робота відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395, в частині організації приймання відповідних документів від фізичних осіб та суб’єктів господарювання (юридичних осіб) власників бджолосімей.

Відповідно до абзацу 2 пункту 7 Порядку для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади до 1 жовтня поточного року перелік документів, що додається.

Зверніть увагу, що переліком документів передбачено для фізичних осіб, сімейних фермерських господарств та фізичних осіб — підприємців, надати довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату, на момент подання документів. З метою виконання вимог Порядку, рекомендуємо Вам, затвердити рішенням сесії відповідну комісію (залучивши до роботи уповноважену особу ради (громади) з ведення даного напрямку, представників територіального управління Держпродспоживслужби, Національної Поліції, депутатів) з обстеження особистих селянських господарств, на предмет встановлення кількості наявних бджолосімей.

Надалі, форми документів (журналів та відомостей) для роботи у даному напрямку буде надіслано після проходження процедури затвердження їх відповідним наказом Міністерства розвитку економіки та сільського господарства України.

За додатковою інформацією звертайтеся до Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації за телефоном (0552) 42 27 67.

Деталі за посиланням

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: