Херсон °C

Херсонцям пропонують перевірити надійність бізнес-партнера онлайн

Новости » Общество
0

Херсонцям пропонують перевірити надійність бізнес-партнера онлайн Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує платникам податків про можливість використання електронного сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Для того, щоб перевірити надійність ділових партнерів, можна скористатись електронним сервісом «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який функціонує на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/businesspartner.
Для перевірки інформації щодо наявності податкового боргу у контрагента - платника податків необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Система здійснить пошук по низці баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить про результати пошуку.
Оновлення інформації на вебпорталі щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (наявність заборгованості) відбувається щодня, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників у центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня. Крім того, щомісяця на офіційному вебпорталі ДПС оприлюднюється інформація про платників податків, які мають податковий борг.
Нагадаємо: для фізичних осіб в Електронному кабінеті об’єднано сервіси для громадян в окремий електронний кабінет. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: