Херсон °C

З початку дії карантину поліцейські Херсонщини склали 1115 протоколів

Новости » Общество
0

З початку дії карантину поліцейські Херсонщини склали 1115 протоколівПоліція Херсонщини продовжує контролювати виконання правил адаптивного карантину. Щодня на запобігання поширенню COVID-19 заступають 25 рейдових груп для здійснення перевірок. Під час рейдів правоохоронці відпрацьовують громадські місця, транспорт, заклади харчування, ринки та перевіряють дотримання карантинних вимог із запобігання поширенню коронавірусу.

За словами начальника Управляння превентивної діяльності обласного главку поліції В’ячеслава Шинкарьова, загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 1115 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Ці матеріали направлені на розгляд до суду. За вказане правопорушення передбачений штраф від 17 000 гривень.

Шановні громадяни! Пом'якшення карантину не скасовують необхідності дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції. Працівники поліції продовжують контролювати дотримання протиепідемічних заходів задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID-19. Нагадаємо, що порушення карантинних вимог тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність. Тож просимо усіх неухильно дотримуватись обмежувальних заходів. Бережіть себе та близьких!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: