Херсон °C

Про особливості навчального року на Херсонщині

Новости » Общество
0

Про особливості навчального року на ХерсонщиніПід час брифінгу, присвяченому темі початку навчального року в умовах карантину, начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ірина Дробиш запевнила, що всі освітні заклади області готові приймати на навчання дітей.

Також вона підкреслила, що всі школи області мають місячний резерв необхідних засобів захисту: медичних масок, антисептиків тощо. Для їх придбання з місцевих бюджетів області було виділено понад 5 млн грн.

Тому у випадку, якщо з батьків вимагатимуть кошти в освітніх закладах, вони можуть звернутися на "гарячу лінію” управління освіти і науки ОДА.

Директор Департаменту здоров'я ОДА Віктор Короленко наголосив, що зараз головне завдання – це не допустити попадання коронавірусу у заклади освіти, адже при виявленні COVID-19 в однієї дитини на самоізоляцію йде увесь клас.

"Ми всі маємо розуміти відповідальність, яку на нас поклала пандемія COVID-19. Ви бачите скільки органів працює для того, щоб діти могли навчатися в школах. У першу чергу ми маємо самі вберегти себе від зараження коронавірусом. Я хочу звернутися до батьків та сказати: якщо ви бачите, що у вашої дитини кашель або нежить, не потрібно відправляти її до школи, як раніше. Адже зараз такими діями ви можете наразити на небезпеку інших”, - наголосив Віктор Короленко.

Також він додав, що на першому уроці вчителі мають опитати дітей, де вони провели літні канікули. І якщо в серпні вони відвідували один з регіонів, віднесених до "червоної” зони, тоді батьки з дитиною мають звернутися до свого сімейного лікаря, аби провести дитині ПЛР-тестування.

Директор Департаменту здоров'я ОДА підкреслив, що це безпечна та безболісна процедура, яка дасть змогу вберегти себе та оточуючих.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: