Херсон °C

Последние новости

16:39
Григорій Янченко: «Всі пожертви херсонців йдуть на потреби наших військових на передовій»
15:32
Об’єднання до яких входять нардепи від Херсонщини: Іванов цікавиться ракетобудуванням, а Ковальов - міжконфесійним миром
15:18
Через ДТП мешканці Чорнобаївки та Генічеська лишилися без світла
14:57
Іван Бебко: «УДАР Віталія Кличка» переконаний - закон 5600 має бути ветований президентом
14:48
Студенти Херсона подарували військовим медикам тактичні рюкзаки
14:38
За тиждень мешканці Херсонщини вкрали електроенергії на понад 50 тис.грн.
13:55
Ліквідація наслідків аварійної ситуації по вул. Штурвальній в Херсоні ще триває
13:50
Завдяки прокуратурі на Херсонщині припинено розорення земель з унікальною рослинністю - курганів
13:43
Про якість води у Херсоні
13:15
Тисячу Зеленського назвали Програмою цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»
Больше новостей

До команди УДАР Віталія Кличка приєднався Андрій Гоголев

Общество, Политика
0

Андрій Іванович Гоголев– кандидат біологічних наук, співзасновник та директор компанії по виробництву комплексних добрив і впровадження сучасних зрошувальних систем "ТерраТарса Україна” із м. Каховка Херсонської області.

Компанія"ТерраТарса Україна”є одним з найкращих платників податків у Херсонській області. За минулий 2019 рік було сплачено податків на загальну суму у 73 млн грн. Також компанія "ТерраТарса Україна” знаходиться на обліку у Офісі крупних платників податків та сплачує податки до відповідних рахунків бюджету.

Саме завдяки ініціативі Андрія Гоголева у Каховці розпочала свою роботу ґрунтово-агрохімічна лабораторія ім. професора Івана Гоголева, яка дозволяє фермерам підбирати досконалу систему живлення для будь-якої культури.

Він перший, хто в Україні розпочав технологію крапельного зрошення. Саме за розвиток цих технологій він став лауреатом премії Crawford Rein Memorial Award 2016 року Американської асоціації іригації. Та, як запевняє сам Андрій Гоголев, головним «Оскаром», яким він найбільше пишається, є для нього його родина.

Андрій Гоголеввже зробив ті речі, які, як то кажуть, прагне втілити у життя кожен чоловік: побудував будинки, посадив сад в сто гектарів і виховав трьох дітей. Ще одну місію, яку за його словами, він прагне довести до кінця – зробити Херсонщину процвітаючим регіоном, яким будуть пишатися його родина та громада! Робити це він вирішив у команді УДАРівців, адже знайшов там однодумців і розуміє, що ці люди – досвідчені професіонали.

Андрій Гоголев демонструє яскраву синергію науки і бізнесу, заснованої на сімейних цінностях.Саме таких талановитих підприємців потребує Херсонщина!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: