Херсон °C

В Херсоні поліцейські виявили нетверезе подружжя, яке з трьома маленькими дітьми вночі гуляли містом

Новости » Общество
0

В Херсоні поліцейські виявили нетверезе подружжя, яке з трьома маленькими дітьми вночі гуляли містомНетверезе подружжя херсонців виявили у центрі міста патрульні поліцейські. Майже о 03:00 нетверезі жінка з чоловіком йшли вулицею та голосно сварилися. Поруч знаходилися троє їх дітей віком від 5 до 7 років. Зважаючи на стан батьків та можливу загрозу здоров’ю дітей, патрульні відвезли їх у Херсонський відділ поліції для належного реагування на цей випадок.

Працівники групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП встановили, що того дня батьки повели дітей гуляти містом. Дорослі вживали спиртні напої. Жінка була у стані сильного алкогольного сп’яніння, що навіть не могла тримати ручку в руках. Обидва батьки не пояснили, навіщо у такий пізній час гуляли з дітьми. У відношенні матері правоохоронці склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
З чоловіком та жінкою поліцейські провели профілактичну бесіду. Беручи до уваги безпорадний стан батька і матері, поліцейські відвезли всю родину додому.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: