Херсон °C

Последние новости

19:31
У Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрила персональну виставку талановитого херсонця
16:17
Відомий український кардіохірург зустрівся зі студентами-медиками ХДУ
14:11
У Скадовську від недопалка загорівся будинок
13:30
В Новотроїцьку поліцейські знайшли викрадений автомобіль та повернули його власнику
12:17
Малий бізнес Каховщини сплатив до казни майже 42 мільйона гривень єдиного податку
12:00
Поліція Херсонщини вкотре нагадує громадянам, як не стати жертвою псевдопрацівників банківських установ
11:57
У Херсоні до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози пройде онлайн-конференція
11:00
Важливе повідомлення для споживачів природного газу
10:25
Програма Сальдо передбачає продовження будівництва Ландшафтного парку «Таврійський»
10:20
У Херсоні до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози пройде онлайн-конференція
Больше новостей

Водоканал долучився до екологічної акції

Новости » Общество
0

Водоканал долучився до екологічної акціїВже третій рік поспіль Херсонський Водоканал на чолі з директором Михайлом Чемерисом підтримує екологічні акції учнівської екологічної команди Zero Waste School Херсон (керівник Ольга Демченко) із захисту Чорного моря від забруднення. Для перевезення учасників акції на морське узбережжя директором Водоканалу, як завжди, було виділено автобус.

Цього року звільнення 8-кілометрової зони берега від сіл Чорноморського до Залізного Порту від пластику, скляних пляшок, тетра-паків, ганчір’я та іншого непотребу, який залишають після себе відпочиваючі, відбулося в рамках реалізації проєкту «Чорноморське узбережжя Херсонщини без сміття». В акції взяли участь більше 70 небайдужих херсонців: учнів, студентів, волонтерів, які разом зібрали для утилізації 120 пакетів сміття, уважно фасуючи його за складом.

Забруднення ґрунту, води і повітря - все це повинно турбувати кожного, хто хоча б раз замислювався про майбутнє своїх дітей.

Однією із злободенних проблем нашого часу є засмічення навколишнього середовища пластиком, розкладення якого відбувається 450 років. І весь цей час використані пляшки чи інші пластмасові відходи виділяють токсичні речовини.
Для довідки. Щороку в Україні люди викидають 800 тис. тон пластику. 8 листопада 2017 року Кабмін схвалив Національну стратегію управління відходами в Україні до 2030 року, яка передбачає створення 800 нових підприємств, які переробляють вторинну сировину та утилізують біовідходи. Закон України «Про відходи» має відповідати 98-й рамковій директиві Європейського Союзу про відходи. У цій директиві є положення про обов'язкове запровадження збирання принаймні чотирьох ресурсноцінних компонентів відходів домогосподарств. Це папір, скло, пластик і метал.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: