Херсон °C

Последние новости

19:31
У Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрила персональну виставку талановитого херсонця
16:17
Відомий український кардіохірург зустрівся зі студентами-медиками ХДУ
14:11
У Скадовську від недопалка загорівся будинок
13:30
В Новотроїцьку поліцейські знайшли викрадений автомобіль та повернули його власнику
12:17
Малий бізнес Каховщини сплатив до казни майже 42 мільйона гривень єдиного податку
12:00
Поліція Херсонщини вкотре нагадує громадянам, як не стати жертвою псевдопрацівників банківських установ
11:57
У Херсоні до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози пройде онлайн-конференція
11:00
Важливе повідомлення для споживачів природного газу
10:25
Програма Сальдо передбачає продовження будівництва Ландшафтного парку «Таврійський»
10:20
У Херсоні до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози пройде онлайн-конференція
Больше новостей

В ХДУ 30 освітніх програм готові до акредитації

Новости » Общество
0

В ХДУ 30 освітніх програм готові до акредитаціїПро це повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський:

На засіданні ректорату обговорили з колегами архіважливі питання, які відповідають викликам сьогодення. Акцентував увагу присутніх на тому, що в цьому навчальному році 30 освітніх програм очікують на акредитацію. Успішність проходження кожної з них залежить від нашої злагодженої системної роботи.
Перший проректор Сергій Омельчук проінформував колег стосовно кількох питань, зокрема:
- про умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу в університеті в умовах карантину. Наш університет не здійснює дистанційне навчання, а лише використовує його технології. Така процедура не суперечить чинному законодавству;
- про умови підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників (закордонне та в межах України). Основа будь-якого закордонного стажування – можливість вільно спілкуватися англійською мовою. Саме тому зараз ведеться посилена робота над створенням англомовного середовища у нашому університеті.
Виконуючий обов’язки проректора з навчальної та науково-педагогічної роботи Віталій Кобець доповів про моніторинг дотримання безпечних умов освітнього процесу в змішаній формі навчання, що починається відсьогодні. Окремі лекції та семінари можуть проводитися на платформі Zoom з умовою надання відповідної інформації (включно з доступом) до навчального відділу. Також необхідною умовою є відеозапис-підтвердження заняття. Матеріали також перевірятимуться при акредитації освітніх програм. У попередньому навчальному році був прийнятий Порядок створення та застосування індивідуального плану здобувачів вищої освіти ХДУ. Саме в цьому документі відображається індивідуальна освітня траєкторія. Документ передбачає те, що студенти 1-х курсів (бакалаврів та магістрів) не матимуть залікових книжок – їх замінять друковані індивідуальні навчальні плани. Студенти 2-4 курсів продовжують ведення звичайних залікових книжок, проте паралельно для них створюється електронний аналог індивідуального навчального плану. Готується відповідний Наказ для запуску всіх процесів.
Проректорка з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова розповіла про організацію заходів щодо впровадження ефективного міжнародного співробітництва та проєктної діяльності факультетів і структурних підрозділів університету на вересень-листопад 2020року. Відділом Оксани Валентинівни було розроблено 6 основних заходів, серед яких ознайомчі тренінги (з написання проєктів, грантів, визначення цілей тощо), майстер-класи тощо. Також Оксана Валентинівна повідомила про семінар-нараду «Використання хмарних середовищ Office 365» для НПП, який відбудеться завтра. Наразі в університеті відпрацьовується модель запуску Microsoft Teams – альтернативного варіанту Zoom з більш широкими можливостями.
Про особливості проведення профорієнтаційних заходів в умовах пандемії на 2020-2021 навчальний рік повідомив проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов. Також обговорили створення та розробку сторінок факультетів у міжнародному проєкті Wikipedia.
Проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник доповів про фінансовий звіт станом на 1 вересня 2020 року. У звіті спостерігається позитивна динаміка роботи кожного відділу – жоден з них не має втрат, лише плюси! Також Максим Олександрович проінформував колег про заходи щодо дотримання протиепідемічних вимог в університеті та студмістечку. В гуртожитках функціонують ізолятори відповідно до всіх вимог з постійною перевіркою. А басейн Херсонського державного університету функціонує за звичним розкладом та чекає на відвідувачів!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: