Херсон °C

У Верхньому Рогачику 368 платників звітують по Інтернету

Новости » Общество
0

У Верхньому Рогачику 368 платників звітують по ІнтернетуВерхньорогачицькі підприємці Херсонської області успішно опановують електронний формат подання звітності до податкової. Допомагають їм у цьому спеціалісти Верхньорогачицької ДПІ на чолі з начальником - Оленою Приходько.

Цього тижня податківці району щодня спілкувалися з підприємцями та надавали практичну допомогу в опануванні Електронного кабінету. Робота в е-Кабінеті не вимагає спеціальної підготовки. Втім, підприємці повинні обов’язково мати електронний цифровий підпис, який можна отримати у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.
«Від моменту обмежень у зв’язку з COVID-19 кількість підприємців, котрі звітують в електронному форматі, поступово зростає. Електронні сервіси ДПС постійно здобувають нових прихильників. Громадяни та представники підприємництва розуміють, що безконтактна взаємодія – комфортна і безпечна, що особливо актуально у період карантинних заходів», - розповіла Олена Приходько.
Наразі у Верхньорогачицькому районі 368 платників звітують через Електронний кабінет. Відсоток поданих звітів в електронному форматі серед юридичних осіб складає 96%, фізичних осіб – підприємців - 72%.
Начальник Верхньорогачицької ДПІ Олена Приходько переконана, що невдовзі паперовий документообіг відійде в минуле і бізнес переорієнтується на більш зручний формат взаємодії з контролюючими органами.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: