Херсон °C

Вчителька з Великих Копанів йде у політику

Новости » Общество
0

Вчителька з Великих Копанів йде у політикуНаталія Євдокименко народилася у селі Абрикосівка, що наразі увійшло до складу Великокопанівської громади. Одразу після закінчення університету жінка залишилася працювати у рідному районі. Вже 20 років працює на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи у Великокопанівський ЗОШ І-ІІІ ступенів. В освітній сфері задіяна і вся її родина. Чоловік – вчитель з хімії, донька – викладачка іноземної мови, а син працює вчителем-дефектологом.

Чому вчителька методистка вирішила балатуватися на посаду голови Великокопанівської ОТГ від політичної партії УДАР Віталія Кличка? Наталія каже, що сьогодення диктує нові правила, тому вона не може залишатися осторонь. Вона розуміє, що в умовах децентралізації, на місця передані значні повноваження. Тому від того, хто увійде до складу органів самоврядування, буде залежити життя людей у громаді.

Наталія Євдокименко:

«Команда УДАРу – це мої однодумці. Я йду в політику не сама, а з когортою молодих людей, щоб показати можливості позитивних змін в житті Великокопанівської громади. Ми хочемо охопити і освіту, і медицину, і інфраструктуру, а також організацію і прозорість тендерних закупівель та упорядкування земельних питань. Також ми хочемо підтримати культуру, пропагувати у громаді здоровий спосіб життя, забезпечити відкритість та прозорість прийняття рішень».

Наталія добре знає проблеми громади. І розуміє, що Великокопанівська ОТГ терміново потребує генерального плану. А в Абрикосивці є проблеми з водопостачанням, яке треба відновити. Поставлених завдань перед УДАРівцями стоїть чимало, тож Наталія Євдокименко сподівається обов’язково з ними впоратися.

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: