Херсон °C

Штори-плісе

Новости » Общество
0

Німці в усі часи славилися тим, що практично ставилися до речей, дотримуючись, як правило, строгий, але в той же час гармонійний дизайн. Тому не варто дивуватися, тому факту, що штори-плісе з'явилися якраз в Німеччині. Вони змогли за короткий проміжок часу набрати свою популярність, як у своїй країні, так і по всьому світу. Такі штори і їх ще називають жалюзі, відрізняються гармонійним дизайном і зручністю. Зовні вони чимось схожі з звичайними класичними горизонтальними жалюзі. Замовити такі штори можете за посиланням https://vikna-dveri.lviv.ua/shtory-plise/.

Роблять такі штори плісе з паперу, також це може бути пластмаса, тканина. Штори з паперу будуть більш крихкими, їх рекомендовано застосовувати тільки в тому випадку, якщо потрібно тимчасово повісити штори, в подальшому з заміною на більш міцний варіант. Так можна купити такі штори з паперу, щоб для себе прикинути чи підійдуть вони вам чи ні. Штори з пластика відмінний варіант для офісів, а також важкодоступних стельових вікон, для будинку найкраще використовувати буде штори плісе з тканини, вони більш затишні.

Такі штори є на вигляд плісироване полотно, яке кріпиться за допомогою напрямних з алюмінію. Коли вони знаходяться в складеному вигляді, штора на вигляд дуже компактна, особливо це буде важливо для рам різних форм, наприклад, це може бути прямокутник, трикутник, трапеція, півколо в формі арки. Різновидів управління також багато, є як ручного управління з довгим ланцюгом або шнурком, так і автоматизовані з електроприводом. Так штори-плісе дуже зручні для використання в абсолютно будь-якій кімнаті, це може бути, як офіс, так і житловий будинок. Штори-плісе годяться навіть для самих важкодоступних вікон, розташованих в мансардах, і навіть зимових садах.

Підібравши тканину з підходящим варіантом напилення і щільністю, можна буде відкоригувати ступінь освітлення в приміщенні, і в деякій мірі навіть температурний режим. Так, наприклад, штори-плісе, створені відповідно до технології black-out, допомагають ізолювати кімнату повністю від проникаючих сонячних променів з вулиці. А завдяки використанню спеціальної водостійкої і вогнетривкої просочення, дозволяє такі штори жалюзі використовувати навіть в приміщення, де спостерігається високий відсоток вологості, наприклад, це може бути ванна кімната, басейн, кухня. До того ж просочення допомагає зберегти колір на шторах від вигорання, адже вони як раз і приймають удар від дії ультрафіолетових променів, коли на вулиці сонячно.


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: