Херсон °C

Ігор Андрієнко: “Ми працюємо заради спільної мети - розвиненої, квітучої та заможної України"

Новости » Общество
0

Ігор Андрієнко: “Ми працюємо заради спільної мети - розвиненої, квітучої та заможної України"Ігор Андрієнко виріс у родині водогосподарників та розпочав свою трудову діяльність учнем слюсаря-електрика спеціалізованого дослідно-виробничого центру автоматизації меліоративних систем НПО "Іскара”.

Пройшовши всі етапи навчання та професійної підготовки в 2008 році був призначений начальником Цюрупиньського міжрайонного управління водного господарства, а з 2016 року обіймає посаду начальника Басейнового управління водних ресурсів (БУВР) нижнього Дніпра.

Ігор Андрієнко: "Наше Управління має багато напрямків діяльності: • водні ресурси: всі природні (річки, моря, озера) і штучні водні об'єкти, що знаходяться на території БУВР зрошувальна система, в т.ч. Каховський магістральний Канал, Північно-Кримський Канал, Каховське водосховище, Олександрівський і Сірогозький Канал. • подача води населенню та контроль за якістю питної води, • дозвільна діяльність, • проведення розрахунків та рекомендацій з питань обґрунтування потреб у воді, • запобігання корупції тощо. Роль водного господарства на Херсонщині – посушливого краю з суворим кліматом переоцінити важко. Без подачі питної води та полива сільгоспугідь ми перетворилися б на посушливий степ» МАЙБУТНЄ Херсонщини саме за водними ресурсами. Без зрошення, сільгоспвиробникам годі було б сподіватися на стабільно високі врожаї.

Ігор Андрiєнко: Я прийняв для себе виважене рішення взяти участь у виборах до обласної ради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ», саме для того, щоб донести важливість і життєву необхідність водного господарства для Херсонщини. Херсонщина - щедрий аграрний край. Без зайвої скромності, херсонські аграрії забезпечують Україну, і не тільки, багатьма сільгоспкультурами. На нас покладена велика відповідальність: щодня ми працюємо, аби забезпечити аграріїв Херсонщини водою для поливу. Ми розвиваємо та вдосконалюємо систему зрошення, докладаємо всіх зусиль, щоб відповідати вимогам сучасних методів ведення сільського господарства. А я пишаюся своєю командою, командою досвідчених професіоналів від партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Тому і йду в депутати ЗА МАЙБУТНЄ рідного краю!”

 

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: