Херсон °C

Последние новости

09:25
Гуманітарний центр Православної Церкви України херсонської єпархії у м.Херсон «Джерело життя» продовжує надавати допомогу
09:24
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
06:26
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:38
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:30
За минулу добу через обстріли окупантів на Херсонщині загинула одна людина, двоє отримали поранення
10:07
Російські окупанти 54 рази обстріляли територію Херсонщини
16:34
У Херсоні розпочато подачу електропостачання. Повноцінне відновлення займе декілька днів
16:30
У Херсоні електропостачання подали до головної каналізаційної насосної станції та очисних споруд
16:26
Херсонські комунальні підприємства отримали техніку від Міжнародного Комітета Червоного Хреста
16:25
У Херсонській обласній клінічній лікарні провели першу після звільнення міста успішну операцію на серці
Больше новостей

Цілодобове водопостачання та освітлення вулиць сонячними панелями кандидат в депутати від УДАРу хоче запровадити в Іванівці

Новости » Общество
0

Цілодобове водопостачання та освітлення вулиць сонячними панелями кандидат в депутати від УДАРу хоче запровадити в ІванівціКоманда УДАРу на Херсонщині – це порядні люди, які не хочуть зволікати ще 5 років, а будуть змінювати нашу область вже зараз. Кандидати, які балотуються від УДАРу на місцевих виборах 2020 року "неперефарбовані”, а люди, які протягом багатьох років не змінюють своїх політичних поглядів та життєвих цінностей.

Так кандидат Ігор Брагінець є членом партії УДАР Віталія Кличка з 2011 року. Головними життєвими позиціями для нього є стабільність та вірність.

«Я є діючим депутатом Іванівської селищної ради і не «бігаю» з партії в партію. Якщо лідер нашої політичної сили був для мене авторитетом і як людина, і як спортсмен, так і з роками я цю думку не змінюю. Такої ж позиції я дотримуюся по життю, в дружбі та спорті. З людьми, з якими я познайомився ще в дитинстві, дружу досі», – каже Ігор Брагінець.

Ігор Брагінець має успішну спортивну кар’єру. Займатися спортом почав ще з дитинства. Він кандидат у майстри спорту України з боксу, має чорний пояс з карате та є андидатом у майстри спорту з кіокушин карате. Вже 20 років він працює інструктором у Херсонській обласній федерації кіокушин карате. За цей час виховав більше 20 чемпіонів України, Європи та, навіть, чемпіонку світу. За останній рік разом з вихованцями їздив на чемпіонати у Болгарію, Молдову, Польщу, Італію, Японію, Чилі та інші держави Латинської Америки.

Крім того, Ігор Брагінець займається підприємницькою діяльністю. Тож розуміє, що забезпечення громадян робочими місцями має стати пріоритетним напрямком. Він хоче створити комфортні умови у нашій області для того, аби молодь хотіла працювати на Херсонщині.

Ігор Брагінець вважає, що відновлення цілодобового водопостачання має стати першочерговим завданням, яке варто вирішити у Іванівці якнайшвидше, адже на сьогоднішній день жителі Іванівки користуються водою погодинно.

Він має ще чимало планів щодо розвитку селища, зокрема розвитку альтернативної енергетики, оскільки знає, як за допомогою сонячних панелей можна вирішити питання освітлення вулиць Іванівки.
Ігор Брагінець впевнений, що разом з командою однодумців йому вдасться зробити Херсонщину, якою будуть пишатися.

Цілодобове водопостачання та освітлення вулиць сонячними панелями кандидат в депутати від УДАРу хоче запровадити в Іванівці

Джерело 

 


 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: