Херсон °C

У ХДУ обрали новий склад Вченої ради

Новости » Общество
0

9 жовтня у Херсонському державному університеті відбулася Конференція трудового колективу.

На початку заходу вручили нагороди студентам – переможцям Дня спорту, що днями відбувся в освітньому закладі.

На порядок денний зібрання було винесено два питання – про обрання складу Вченої ради ХДУ на 2020-2025 роки та про підготовку до внесення змін до складу делегатів Конференції трудового колективу ХДУ.

Зі складом нової Вченої ради присутніх ознайомив її очільник Володимир Олексенко. Він зачитав поіменний список, згідно якого до складу Вченої ради ХДУ на 2020-2025 роки увійшли – НПП – 36 осіб (76,6 %), студенти – 6 осіб (12,8 %), інші – 5 осіб (10,6 %). Всього 47 осіб. Рішення було прийнято.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський привітав колег з обранням та наголосив, що Вчена рада – колегіальний орган, який впливає на важливі питання: «Члени вченої ради вирішують майбутнє Херсонського державного університету».

Учений секретар ХДУ Наталія Воропай зазначила, що останнім часом відбуваються певні зміни в структурі університету. «У серпні на Конференції трудового колективу було вирішено оновити склад Конференції з урахуванням усіх змін», – відмітила учений секретар. У зв’язку з цим було запропоновано доручити першому проректору Сергію Омельчуку спільно з ученим секретарем Наталією Воропай розпочати процедуру приведення складу делегатів Конференції трудового колективу відповідно до змін у структурі університету. І вже у грудні 2020 року на Конференції трудового колективу розглянуть питання щодо внесення змін до складу делегатів. Рішення було прийнято одноголосно.

Пресцентр ХДУ

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: