Херсон °C

За вихідні дні поліцейські розшукали та повернули додому 8 неповнолітніх

Новости » Общество
0

За вихідні дні поліцейські розшукали та повернули додому 8 неповнолітніхУпродовж вихідних працівники поліції Херсонщини розшукали 8 неповнолітніх, які з різних причин втекли з дому. Всіх знайшли упродовж доби. Нині з дітьми все добре, вони уже разом з рідними.

За годину поліцейські розшукали 13-річну жительку Білозерського району, яка пішла гуляти і додому не повернулася. Бабуся дівчини повідомила в поліцію лише на третій день зникнення онуки. Жінка пояснила, що дівчина періодично уходила з дому гуляти на кілька днів, залишалася ночувати у подруг. Цього разу вона на зв'язок не виходила. Після повідомлення поліцейські швидко розшукали школярку, вона гуляла разом з подругами. Дівчину відвели додому і передали бабусі.

В поліцію надійшло повідомлення з навчального закладу м.Херсона, що на заняттях четвертий день поспіль не з’являється 17-річний учень. У гуртожитку він теж не з’являвся весь цей час. Працівники ювенальної превенції розшукали хлопця того ж дня у компанії друзів у мікрорайоні Шуменський. Він пояснив, що хотів зустрітися з друзями і не вважав за потрібне попередити про це дорослих. Нині хлопець повернувся на навчання.

З будинку-інтернату сімейного типу у Голопристанському районі втекли двоє вихованців 12 і 11 років. Після школи діти не повернулися до будинку. Їх розшукали начальник сектору превенції разом з дільничним офіцером поліції. Діти гралися на одній з вулиць села, з ними було все добре. Поліцейські відвели їх додому, де у присутності батьків провели виховні бесіди.

За 30 хвилин працівники поліції розшукали 11-річну дівчинку, яка зникла в Херсоні. Її батьки пояснили, що донька після тренування повинна була чекати їх біля навчального закладу. Коли вони прийшли за нею, дівчинки на місці не було. Поліцейські швидко відпрацювали район, де зникла школярка. Її побачили неподалік від місця проживання родини. Дитина пояснила, що не дочекалася батьків, тому вирішила сама пішки дійти додому.

У місті Каховка працівники поліції розшукали 15-річну дівчину, яка після прогулянки не повернулася додому. Правоохоронці відпрацювали місто і виявили дівчину на вулиці у компанії її подруг. З неповнолітньою було все добре, її відвели додому.

В одному з сіл Олешківського району зникла 14-річна дівчина, яка пішла гуляти з друзями і ввечері додому не повернулася. Батьки звернулися в поліцію і правоохоронці за годину знайшли дівчину в компанії подруг. Неповнолітня пояснила, що мобільний телефон залишила вдома і не могла попередити батьків, що затримається.

За 20 хвилин працівники поліції розшукали 14-річну дівчину з Білозерського району. Її батьки пояснили, що напередодні вдень їх донька пішла гуляти і на ніч додому не повернулася, мобільний телефон вона залишила у кімнаті. Працівники поліції перевірили дружні зв’язки дівчини і розшукали її в компанії подруг. Неповнолітня пояснила, що захотіла погуляти з друзями, а попередити рідних не вважала за потрібне. З дівчиною ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: