Херсон °C

Великолепетищина: власники землі - найбільші боржники до місцевого бюджету

Новости » Общество
0
Великолепетищина: власники землі - найбільші боржники до місцевого бюджетуНаразі серед платників податків - фізичних осіб Великолепетищини спостерігається тенденція сплачувати податкові зобов’язання не в повному обсязі. Це стосується, в першу чергу, місцевих податків і зборів.
Окремі підприємці та громадяни мають незначну суму заборгованості - до 1000 гривень. І таких у Великопетиському районі налічується 1018 чоловік. Найбільша чисельність мешканців - боржників із плати за землю обліковується у Рубанівській сільській раді.
Проблемні питання погашення податкового боргу з жителями сіл Рубанівської сільської ради начальниця Великолепетиської ДПІ Світлана Маленда обговорила із заступником голови сільської ради Олександром Лозіцьким.
«Причина створення податкової заборгованості громадян - відсутність податкової культури у населення та недисциплінованість. Платники податків мають не тільки не порушувати встановлені терміни сплати, а й сплачувати суми податкових зобов’язань, не чекаючи останнього дня. Плата за землю в повній мірі надходить до місцевого бюджету. В подальшому ці кошти йдуть на соціальний розвиток громади. Податкові борги землевласників Рубанівської сільської ради роблять «дірку» в бюджеті», - зазначила Світлана Маленда.
На сьогодні по Рубанівській сільській раді нараховується
315 «земельних» боржників.
Наприкінці зустрічі посадовці обговорили низку пропозицій щодо співпраці податкової служби та місцевих органів самоврядування, щоб максимально погасити податкові борги до бюджету.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: