Херсон °C

Обласна команда УДАРу розвиватиме туристичний потенціал Херсонщини

Общество, Политика
0

"Херсонська область має високий оздоровчо-рекреаційний і туристичний потенціал, тому необхідно створити умови для розвитку внутрішнього туризму”, – переконанийДенис Кравець, кандидат у депутати до Херсонської обласної ради від політичної партії УДАР Віталія Кличка. Він вважає за необхідне покращити автотранспортну доступність людей до нашого регіону, усіляко підтримувати сільський та зелений туризм.

«Зважаючи на коронакризу, постало завдання розробляти і просувати нові туристичні пропозиції, орієнтовані на внутрішнього туриста. Ми маємо використовувати потенціал Херсонщини – наші моря, озера, пустелю та інші принади. Не варто забувати і про гасторономічний туризм, бо посмакувати борщ з дніпровськими карасями, олів’є з раками та кавунове мохіто можна лише у нас. Мрію, щоб Херсонщина стала туристичним центром України», – ділиться своїми планамиДенис Кравець.

Денис Кравець завжди займав активну громадську позицію і переконаний, що суспільство повинно мати важелі впливу на владу. Тому прийняв рішення балотуватися в депутати Херсонської обласної ради від сильного лідера, мера Києва Віталія Кличка.

Головним гаслом Дениса у передвиборчих перегонах є слова лідера партії: «Менше слів – більше діла

Довідково: вищу освіту Денис Кравець здобув у Херсонському державному університеті, отримав диплом магістра з історії та права. Потім підкорював столицю, працюючи в різних сферах. Та за 10 років життя на Київщині зрозумів, що немає нічого ріднішого, ніж південний Херсон. На сьогоднішній день Денис Кравець – успішний підприємець у туристичній сфері.

Також Денис Кравець є одним з ініціаторів проєкту «Зупини лося», який має на меті виявляти правопорушників правил дорожнього руху та пропагує культуру водіння.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: