Херсон °C

У Херсоні жертвою домашнього насильства стала 46-річна жителька

Новости » Общество
0
У Херсоні жертвою домашнього насильства стала 46-річна жителька Жертвою домашнього насильства стала 46-річна жителька Херсона. Вона зателефонувала в поліцію і повідомила, що над нею систематично знущається 30-річна сестра. Заявниця є людиною з обмеженими можливостями, тому не може дати відсіч кривдниці.
За адресою проживання родини прибула мобільна група реагування на факти домашнього насильства ГУНП. Потерпіла розповіла, що молодша сестра постійно ображає та принижує її, заважає виконувати домашні справи та хоче вигнати її з дому. Заявниця пояснила, що більше не може терпіти утискання. Кривдниця ж розповіла, що не хоче жити зі старшою сестрою, яка не має ніяких прав на будинок. У відношенні молодшої сестри працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування» Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесли у її відношенні терміновий заборонний припис.
Потерпілу жінку поліцейські відвезли до Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства, де вона зможе отримати необхідну допомогу.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: