Херсон °C

Ювенальні поліцейські взяли участь у фестивалі «Відкриті уроки футболу» у Білозерці

Новости » Общество
0
Ювенальні поліцейські взяли участь у фестивалі «Відкриті уроки футболу» у Білозерці - «Відкриті уроки футболу» - це соціальний проект Федерації футболу України та Національної поліції України завдяки підтримці Європейського Союзу. Його метою є підтримка дітей-переселенців, дітей учасників ООС, з соціально вразливих родин, а також залучення якомога більшої кількості підлітків до занять спортом, - повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов. - Вірю, що маленькі учасники фестивалю отримають багато задоволення, позитивних емоцій та знайдуть нових друзів.
Фестиваль триває два дні і проходить на стадіоні у смт Білозерка. Він проводиться в адаптованому форматі з дотриманням усіх протиепідемічних норм. Футбол є грою, результат в якій залежить від активності, зосередженості та партнерських якостей кожного члена команди. Фестиваль об’єднав дітей віком від 6 до 13 років, вони грають у футбол під наставництвом вчителів фізкультури та досвідчених тренерів. Також для учнів розроблені спеціальні тематичні майданчики. Ювенальні поліцейські розповідають дітям про особливості роботи в поліції, проводять з ними ігри та конкурси.
Завдяки таким фестивалям діти мають змогу адаптуватися та знайти нових друзів, отримати задоволення від гри незалежно від рівня майстерності та результату.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: