Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Термінова заява ветеранів-силовиків Херсонщини

Новости » Общество
0

Термінова заява ветеранів-силовиків ХерсонщиниХерсонська обласна ветеранська організація ГО «Асоціація ветеранів МВС України» та ГО «Єдиний щит» є не політичними організаціями, але підтримують свого лідера Валерія Літвіна, який балотується від політичної партії «Блок Володимира Сальдо» до Херсонської обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Рада ветеранів закликає громадськість підтримати Валерія Літвіна, так як переконана, що ветеранській спільноті «Асоціації», членам «Єдиного щита», діючим правоохоронцям, та усім без виключення мешканцям Херсонської області потрібне надійне та впливове представництво в обласній раді, для вирішення нагальних проблем та захисту соціальних інтересів. Це і забезпечення пільгового проїзду, забезпечення населених пунктів області доступною аптечною мережею, медичним обслуговуванням, лікуванням, виділення земельних ділянок, підтримка малого та середнього бізнесу в сільській місцевості, робочі місця для молоді тощо.

Ми не можемо стояти осторонь. Тому просимо усіх Вас підтримати політичну силу, яку представляє Валерій Літвін. Для цього потрібно небагато.

Прийти 25 жовтня 2020 року до виборчої дільниці з паспортом, дотримуючись карантинних норм, використовуючи засоби індивідуального захисту.

Отримати виборчі бюлетені.

В бюлетені блакитного кольору – з виборів депутатів Херсонської обласної ради – ліворуч в першому квадраті в переліку партій під номером№8поставити відмітку «галочку» або «плюсик».

В другому квадраті напроти політичної партії «Блок Володимира Сальдо» потрібно уважно вписати цифру 01 (номер кандидата Валерія Літвіна). Якщо Ви відноситесь не до територіального виборчого округу №1 Бериславського району (Бериславський, Високопільський, Нововоронцовський та Великоолександрівський), Ви можете підтримати будь-якого кандидата від політичної партії «Блок Володимира Сальдо».

Термінова заява ветеранів-силовиків Херсонщини

 

Друзі, лише разом ми сила. Підтримаймо нашого кандидатаВалерія Літвіна— голову Херсонської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» та ГО «Єдиний щит».

З повагою рада ветеранів Херсонської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» та ГО «Єдиний щит».

 

Джерело. Единий Щит 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: