Херсон °C

На Великоолександрівщині відкрили власний бізнес 66 платників податків

Новости » Общество
0
На Великоолександрівщині  відкрили власний бізнес   66 платників податківДля розвитку бізнесу на Великоолександрівщині карантин - не перешкода. Тут із початку року до кола суб’єктів господарювання долучилося 66 нових підприємств та підприємців. Серед них: 63 - представники малого бізнесу та 3 - юридичні особи.
Однією із складових збільшення кількості платників податків є суттєве покращення сервісного обслуговування та впровадження Е-сервісів. Електронні сервіси податкової служби надають можливість подавати звітність, не виходячи із дому, перевіряти сплату своїх платежів до бюджету, наявність податкового боргу тощо.
На 01 жовтня на податковому обліку в Великоолександрівській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі перебувають 1086 платників податків.
Переважну більшість із них складають підприємці - фізичні особи - 661 особа або 61 відсоток від загальної кількості платників. Решта - 425 або 39 відсотків - це юридичні особи. Серед загальної̈ кількості суб’єктів господарювання 2 зареєструвалися платниками ПДВ.
Отримати консультації з питань оподаткування та фахові поради під час ведення господарської діяльності платники податків можуть безкоштовно за телефоном Контакт-центру ДПС 0800501007, а також на сайті Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (скорочено ЗІР)

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: