Херсон °C

У Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрила персональну виставку талановитого херсонця

Новости » Общество
0

У Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрила персональну виставку талановитого херсонцяСьогодні, 20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози, в Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрила персональну виставку талановитого херсонця Олександра Танасюка.

Олександр Михайлович – знаний у Херсоні художник-живописець, психолог, гештальт-терапевт, член Української спілки психотерапевтів. Життя присвячує мистецтву та мистецький освіті. З 2001 року – постійний учасник різноманітних Всеукраїнських виставок. На цьогорічному фестивалі сучасного мистецтва «Гоголь-Фест» @dreamgogolfest , що проходив у Херсоні, був одним із авторів інсталяції «Сни Гекати».

Приємно відзначити, що саме в стінах «Галереї життя» відкрилася перша персональна виставка Олександра Танасюка. Загалом для арт-простору Херсонського онкодиспансеру, це вже 34 експозиція. Завжди радію знайомству із талановитими людьми що живуть та працюють поруч та готові додавати славі Херсонщині в Україні та за її межами!

 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: