Херсон °C

Горностаївським піприємцям пропонують долучитися до е-звітування

Новости » Общество
0
Горностаївським піприємцям пропонують долучитися до е-звітування Днями в Горностаївській районній державній адміністрації відбулася нарада за участі начальника Горностаївської ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олександра Ковальова та голови Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади Дмитра Ляхна.
Очільники двох відомств обговорили питання посилення податкової спроможності місцевого бюджету, зокрема, розширення бази оподаткування з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю, нерухомого майна, місцевих податків і зборів, заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення.
Начальник Горностаївської ДПІ Олександр Ковальов поінформував присутніх про просвітницьку акцію «Звітуй дистанційно - дій професійно!», яка нещодавно розпочалася на Херсонщині. За карантинних обмежень подання звітності в електронному вигляді є дуже актуальним. Однак для цього підприємці Горностаївщини мають отримати електронні цифрові ключі.
Олександр Ковальов запросив новостворених і вже діючих підприємців та їх бухгалтерів до Горностаївської ДПІ для знайомства з переліком функціональних можливостей Електронного кабінету платника і здобуття практичних навичок користування електронним цифровим підписом.
Підбиваючи підсумки, учасники засідання дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДПС та місцевого самоврядування допомагає вирішити проблемні питання селища та Горностаївського району в цілому.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: