Херсон °C

Мер Олешок відмовляється повертати містянам 15 мільйонів гривень

Новости » Общество
0

Мер Олешок відмовляється повертати містянам 15 мільйонів гривеньОлешківський міський голова Дмитро Воронов в соціальній мережі Фейсбук не приховує, що сміття в Каховку не вивозиться, а 15 мільйонів гривень олешківців спрямовані на це, міська рада людям не поверне. Що фактично означає «вкрадено». Та як кандидат на посаду міського голови на наступний термін, вирішити це питання не береться та ще й сподівається на розуміння. Ось що пише сам очільник:

«Змушений відповідати на розслідування моїх опонентів. Так, дійсно більша частина сміття сьогодні не доїжджає до Каховки. Але про те, де ми його утилізуємо, я також росповісти не можу.

Щодо перерахунку вартості тарифу і "вкрадених" 15 мільйонів гривень скажу однозначно - гроші олешківцям міська рада повертати не буде, адже платити з бюджету просто нічим.

Зрозумійте, у цій системі я майже нічого не вирішую і тому змінити не можу. На жаль, я не розумів цього тоді, коли балотувався на посаду міського голови.

Тому, як ви зрозуміли, питання по вирішенню сміттєвої проблеми я прибрав зі своєї прогрмами на майбутні 5 років. Але все одно сподіваюся, що ви мене підтримаєте. Сподіваюся на порозуміння!».

Мер Олешок відмовляється повертати містянам 15 мільйонів гривень

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: