Херсон °C

Каховські платники - передовики у використанні електронних сервісів ДПС України

Новости » Общество
0
Каховські платники - передовики у використанні електронних сервісів ДПС України У період дії карантину електронні сервіси ДПС України набувають все більшої популярності. Наразі 98 відсотків каховських платників податків - юридичних осіб звітують в електронному вигляді. Серед фізичних осіб-підприємців даним сервісом користуються 87 відсотків платників.
У форматі акції "Звітуй дистанційно - дій професійно!", каховські податківці продовжують активну роботу серед платників, які наразі звітують на паперових носіях. У зручній та комфортній обстановці спеціалісти ЦОПу доступно роз’яснюють платникам податків Каховщини про Електронний кабінет платника та особливості надання звітності в електронному вигляді, знайомлять усіх бажаючих із нюансами отримання електронного цифрового підпису.
Для податківців головне, щоб кожен платник мав можливість оцінити переваги надання звітності в електронному вигляді. Адже отримавши електронний цифровий підпис, можна швидко надіслати звіти до контролюючих органів без жодних черг та навіть не виходячи з дому.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: