Херсон °C

Зе буде судиться з «Нам тут жити»

Новости » Общество
0

Зе буде судиться з «Нам тут жити»Про конфлікт між представниками різних політичних партій в соціальній мережі Фейсбук повідомила Галина Гондарева кандидат в депутати до Херсонської обласної ради та Каховської ОТГ  від партії "Слуга народу".

«Нещодавно місцеві новинні ресурси облетіла новина про те, що на мене було подано позов про захист честі, гідності та ділової репутації від громадян Овсепяна Г.А. та Мелконяна Д.М. Хоч як би я цього не очікувала, але здивування я точно не відчуваю.

По-перше — я відповідаю за всі свої слова і вигаданої брехні в моїй заяві не було. За сказане мені не соромно і я чесно готова понести відповідальність за кожне сказане мною слово. Чого, на жаль, не можу сказати про моїх тепер уже опонентів з партії "Нам тут жити”. Замість того, щоб передивитись свій підхід до формування команди кандидатів із сумнівним бекграундом, ці люди вирішили спустити "всіх собак” на мене, як найголовнішу винуватицю в усіх своїх невдачах.

Наголошую, що кожне сказане мною слово підтверджене опублікованою у відкритому доступі інформацією, жодних звинувачень з мого боку не було — лише констатація давно відомих фактів. Звичайно, що перекласти відповідальність на жінку, яка має сили і мужність заявити про себе та вголос повідомити громадськості свою позицію, набагато легше. Але прийняти таке ганебне для чоловіка рішення — це їхнє право, за яке вони також понесуть відповідальність. Думаю, що в першу чергу — політичну, яку штаб вказаної партії відчує вже 25 жовтня.

По-друге, про свою гідність та ділову репутацію необхідно згадувати не лише під час виборів у боротьбі з кандидатками з інших партій, а просто впродовж життя: в роботі, у спілкуванні з людьми, виховуючи дітей, будуючи бізнес та виконуючи свої обов’язки. Це мій принцип взаємодії з людьми, який я вважаю правильним, і як вчитель навчаю цьому дітей.

Тож якщо честь і гідність для цих людей — це просто засіб та інструмент політичної боротьби, то для мене ця тема закрита назавжди — говорити далі нема про що. Дякую за увагу», - йдеться в повідомленні.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: