Херсон °C

Херсонська команда УДАРу зможе знищити корумповану систему

Новости » Общество
0

Херсонська команда УДАРу зможе знищити корумповану систему«Я хочу, аби в нашому місті все було по-іншому, тому вирішив стати частиною цих змін», -говоритьСергій Ільїн, кандидат в депутати Херсонської міської ради від політичної партії УДАР Віталія Кличка.

За словами Сергія, останні роки у Херсоні спостерігається повна бездіяльність, безвідповідальність, і байдужість херсонської влади до проблем міста і його жителів.

Сергій Ільїн переконаний, для того, аби місцева влада працювала ефективно, вона не повинна збагачувати «власні кишені», а витрачати бюджетні кошти на потреби міста.

Сергій Ільїн: «Переді мною ніколи не стояла мета бути чиновником чи депутатом. Але я більше не можу спостерігати за тим, як «корупційні схеми» депутатів знищують наше місто. Я хочу, щоб місцеві жителі отримали комфортні та безпечні умови життя. Дляцього в першу чергу, потрібно повести аудит всіх комунальних херсонських підприємств. Адже більшість грошей вони витрачають не на діяльність підприємства, а на свої зарплати. Аудит необхідно провести і на комунальну землю та об’єкти нерухомості. Депутати чомусь «гальмують» питання щодо розвитку ОСББ, а також ми маємо позбутися стихійних сміттєзвалищ, які утворилися на багатьох вулицях».

Сергій Ільїн переконаний, що змін, яких вдалося досягти лідеру політичної партії УДАР Віталію Кличку, реально досягти й у Херсоні. Він впевнений, що херсонська команда УДАРУ зможе знищити корумповану систему.

Сергій Ільїн: «Команда УДАРу – це люди, які не «перефарбувалися» перед виборами і не витрачають мільйони на передвиборчу агітацію. Це чесні та порядні люди, які готовіпрацювати для людей, чути їх проблеми і створювати для них нові, якісні та європейські умови життя у місті».

Джерело 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: