Херсон °C

Херсонський дитячий садок посів І місце в інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України

Новости » Общество
0

Херсонський дитячий садок посів І місце в інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів УкраїниКолектив Херсонського ясел-садка №5 посів І місце в інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України.

Про це Суспільному повідомила завідувачка ясел-садка Любов Тимошевська.

За її словами, брати участь у конкурсі у закладі вирішили у травні 2020 року.

"Тематика заліків конкурсних проєктів була різною. Ми направили фото та відео матеріали для участі у двох номінаціях. Наші старання були високо оцінені у загальному заліку лайт-конкурсу "Краща спальна кімната ЗДО (закладу дошкільної освіти - ред.)", "Краща групова кімната ЗДО" в інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України".

28 жовтня дитячий садок №5 отримав грамоти, і відповідно, посів 1 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України.

Що відомо

Інтернет-портал рейтингу освітніх закладів освіти - цеінтернет-ресурсрейтингу освітніх закладів України всіх рівнів. До роботи конкурсних комісій, журі конкурсів інтернет-порталу можутьдолучатися та запрошуватися закладиосвіти Українивсіхрівнівта форм власності, а також місцеві, міжрегіональні,всеукраїнські та міжнародні громадські, наукові, експертні та інші установи,організації, підприємства та центри, які спільними зусиллями бажають провести адекватну та професійну оцінку роботи закладів освіти України та їх працівників, виявити недоліки та переваги, відзначити та заохотити більш прогресивних та самовідданих працівників освітньої сфери України і таким чином сприяти підняттю рівня освітніх закладів України до самих високихсвітовихстандартів.

Джерело: Суспільне. Херсон

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: