Херсон °C

Лепетиські землекористувачі сплатили до місцевої скарбниці майже 14 мільйонів гривень

Новости » Общество
0
Лепетиські землекористувачі сплатили до місцевої скарбниці майже 14 мільйонів гривеньПлата за землю традиційно залишається у трійці лідерів податкових надходжень до місцевого бюджету Великолепетиського району та складає
23 відсотка від загальних надходжень місцевого бюджету. Саме тому спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приділяють значну увагу ефективному адмініструванню земельного податку та орендної плати за землю.
У січні - вересні 2020 року до місцевого бюджету надійшло 13,8 млн гривень земельного податку та орендної плати за землю, у т.ч.
5,4 млн гривень плати за землю від юридичних осіб та 8,4 млн гривень плати за землю від фізичних осіб. Це на 2 млн гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року.
Очільниця лепетиських податківців підкреслила, що ріст сплати земельного податку – це результат роз’яснювальної кампанії податкової служби та органів місцевого самоврядування серед населення.
«Щороку ми активно інформуємо про важливість своєчасного перерахування земельного податку до бюджету. Адже це - податкові надходження, що допомагають органам місцевого самоврядування фінансувати важливі соціально-економічні проекти», - підсумувала Світлана Маленда.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: