Херсон °C

Херсонський міський суд взяв під домашній арешт двох чоловіків, підозрюваних у хуліганстві

Новости » Общество
0

 

Херсонський міський суд взяв під домашній арешт двох чоловіків, підозрюваних у хуліганстві28 жовтня 2020 року слідчим суддею Херсонського міського суду Херсонської області Г. А. Радченко, було розглянуто клопотання слідчого поліції про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно двох молодиків, підозрюваних у хуліганстві.

З подання слідчого вбачається, що 14 жовтня після 22-00 години вечора двоє підозрюваних, знаходячись на вул. Поповича вели себе зухвало, гучно розмовляли із використанням нецензурної лексики, кричали, сміялись, чим порушували спокій громадян.

У зв`язку з чим троє неповнолітніх, які відпочивали неподалік, підійшли до них та зробили усне зауваження. На вказану вимогу двоє підозрюваних відреагували агресивно, висловлюючись при цьому нецензурною лайкою на адресу останніх, та почали їх переслідувати. У подальшому троє неповнолітніх забігли до будинку та сховались, при цьому один з підозрюваних продовжив їх переслідування, а інший - залишившись на вулиці, провокував останніх на бійку, порушуючи при цьому спокій інших мешканців будинку, на що останні робили їм неодноразові зауваження.

З метою припинення хуліганський дій з під’їзду вийшов батько одного з неповнолітніх, який також робив їм зауваження, внаслідок чого двоє підозрюваних нанесли йому удари, чим спричинили легкі тілесні ушкодження.

Після цього бійка була припинена завдяки втручанню мешканців вищевказаного будинку.

Таким чином, вказані особи підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є: хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене групою осіб.

Ухвалою слідчого судді відносно двох підозрюваних було застосовано запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту. Крім того, зобов`язано підозрюваних прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора, суду, а також покласти на нього наступні обов’язки, передбачені ст. 194 КПК України строком до 23.12.2020 року, а саме: не залишати місце фактичного проживання без дозволу слідчого, прокурора, або суду та утримуватись від спілкування з потерпілими.

Прес-служба суду

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: