Херсон °C

55 років – не вік, а трудовий медичний стаж

Новости » Общество
0

Сьогодні проводжають на заслужений відпочинок Веселову Раїсу Іванівну, медичну сестру – анестезиста відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «ХМКЛ ім..Є.Є.Карабелеша». Зі стажем у 55 років жінка зрештою вирішила поринути у незалежний від буденної суїти стан спокою і турботи про себе. За сутністю своєї професії вона щодня була покликана завжди знаходитися на варті життя і здоров’я інших людей, які волею долі опинялися в операційній залі. Раїса Іванівна народилася у 1944 році на Житомирщині. Але згодом у 1951 сім’я переїхала до Херсона і тут вона навчалась у школі та закінчила місцеве медичне училище. Починала трудову діяльність у Генічеському районі, де всього півтора року пропрацювала в амбулаторії с.Рівне, а потім перейшла у дитяче відділення тоді ще лікарні Водників, далі - хірургічне і реанімаційне. І так в одному лікувальному закладі до самого завершення трудової діяльності.

Загалом обраний дівчиною фах медичної сестри вже характеризує її як людину, якій притаманні такі якості як самовідданість, бажання допомагати і готовність своєчасно бути поряд. Це професія дійсно справжнього втілення милосердя іпокликання.

До речі, саме в хірургії їй сподобалася анестезія. Цікаво було спостерігати за процесом того як людина поринає в сон, а прокидаючись дивується, що так швидко все минуло. Отак, працюючи медсестрою на посту, почала цікавитись справою, в якій для пацієнта час минає як одна мить, а анестезист весь цей час має уважно стежити за його станом.

З часом Веселова Раїса і стала медичною сестрою – анестезистом. Ось так і розпочалися трудові будні в новій іпостасі: підготовка пацієнта до знеболення, сам процес його проведення і реабілітаційний період. Така професія потребувала витримки, комунікабельності, підвищеної уваги, вміння швидко реагувати на складні ситуації. А такими якостями Веселова Раїса Іванівна володіє сповна. Колеги характеризують жінку як чуйну, добру, з теплим серцем людину. А під час спілкування з нею стало очевидним, що вона і надзвичайно скромна.

У день нашої зустрічі Раїса Іванівна трудилася на трьох операціях, остання проходила у ЛОР-відділенні: «наводили красу носику» - рівняли перегородку, щоб можна було нормально дихати. І пацієнтка була впевнена, що процедура тривала недовго. Це гарний показник гідно виконаної роботи. Вихід з наркозу – важливий момент у відновленні фізичного стану пацієнта.

Сьогодні – на роботі, а завтра – на пенсії. Це як різка зміна погоди, яку треба просто пережити, пройти певну адаптацію. Чим займатиметься на пенсії, Раїса Іванівна ще не визначилася, але знає, що це будуть яскраві будні, які вона даруватиме власне тільки собі і друзям. У кожної людини настає час, коли потрібно вчасно завершити трудовий марафон і перегорнути наступну сторінку життя, на якій також цікаво, але по іншому.

Подумати тільки – 55 років! Для когось це відлік прожитих років, а для якось - повноцінне життя у професії.

Мила наша, люба Раїсо Іванівно! Нехай увага і повага всього колективу лікарні Карабелеша залишать у Вашомусерці добрий слід. Усі бажають Вам життєвої енергії, міцного здоров’я, щасливого довголіття, зберегти на багато років промені Вашого добра і любові. Заслужена шана Вашому багатому досвіду, працелюбності і людяності!

Памятайте, що Ви – повноправний член сім’ї лікарні Карабелеша, де Вам завжди раді.

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: