Херсон °C

За добу Херсонський рибоохоронний патруль виявив 11 порушень природоохоронного законодавства

Новости » Общество
0
За добу Херсонський рибоохоронний патруль виявив 11 порушень природоохоронного законодавства2 листопада 2020 року Херсонський рибоохоронний патруль виявив 11 порушень природоохоронного законодавства. Так, складено шість протоколів за грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та один – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. Крім цього, оформлено чотири акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.
Для прикладу, другого листопада під час проведення рибоохоронних заходів державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля в акваторії Каховського водосховища, поблизу м. Таврійськ м. Нова Каховка Херсонської області викрито факт грубого порушення Правил рибальства. Порушником виявився місцевий мешканець, який за допомогою мисинової сітки вбрід встиг виловити 12 екз. карася та 3 екз. коропа (молодь). Своїми діями він завдав збитків рибному господарству України у розмірі 1 122 грн.
Також цього ж дня під час рибоохоронної роботи Херсонським рибоохоронним патрулем в акваторії р. Козак, поблизу с. Ольгівка Бериславського району Херсонської області затримано громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову - мисиновою сіткою з берега та встиг виловити 12 екз. тарані. Своїми діями він завдав збитків рибному господарству України у розмірі 1 020 грн.
Пізніше, в ході проведення рибоохоронних заходів в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману, в районі с. Геройське Голопристанського району Херсонської області затримано громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову - мисиновою сіткою в брід. В результаті незаконних дій порушник впіймав 2 екз. ляща (молодь), 2 екз судака та один екз. щуки загальною вагою 4 кг. Збитки рибному господарству склали 1 700 грн.
На осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучено.
Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії»: (050) 012-35-73.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: