Херсон °C

Директор «Херсонського обласного центру громадського здоров'я» звернувся до медиків

Новости » Общество
0

Директор «Херсонського обласного центру громадського здоров'я» Юрій Ромаскевич звернувся до медичних працівників з приводу масштабним поширенням коронавірусної хвороби:

«Вважаю за необхідне звернутися до медичної спільноти Херсонщини з приводу ситуації, яка склалася у зв'язку з швидким поширенням коронавірусної хвороби!

Шановні колеги! Протягом наступних декількох місяців ми стикнемось з найбільшим викликом для життя нашого народу з часів Другої Світової війни! Від нашої витримки, кваліфікації, вміння зберігати рівновагу будуть залежати тисячі життів наших громадян! Боротьба з COVID-19 буде виснажливою и тривалою! На жаль, в Україні ми маємо вже понад 200 загиблих в цій боротьбі лікарів..., є смертельні випадки і серед медичних працівників Херсонщини!

Сьогодні ми мусимо пробачити державі та суспільству дуже багато - недооціненність нашої праці, остаточний принцип фінансування, а іноді і зневажливе ставлення. Зараз ми повинні об'єднатися навколо одного - порятунку життя наших людей! Переконаний - Ви краще, що є в цій країні, Ви справжня еліта нації! Впевнений, незважаючи на вік цінізму та жорстокості, саме ми з Вами не втратили здатності до жертовності. Буде важко..., буде надзвичайно важко.... Закликаю кожну людину у білому халаті готуватися до цього морально та професійно! Ми разом здолаємо всі труднощі! Ми здатні виконати своє надвисоке завдання - служіння людству! Бережи нас всіх Господь!»

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: