Херсон °C

Спільнота ХДУ долучилася до написання всеукраїнського радіодиктанту

Новости » Общество
0

9 листопада студенти, викладачі та співробітники Херсонського державного університету взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності. Цьогоріч захід став ювілейним, і вже вдвадцяте об’єднав українців з різних куточків світу.

Традиційноу День української писемності та мови спільнота Херсонського державного університету долучається доцієї ініціативи, основною метою якої є не тільки перевірка орфографічної грамотності, а й вшанування українського слова та пропагування української культури.

В університеті функціонувало декілька локацій з дотриманням карантинних вимог. Загалом у заході взяли участь понад 300 учасників.

«У ХДУ до написання диктанту активно долучилися на всіх рівнях: ректорату, деканського корпусу, факультетів. Навіть карантин не став завадою: усі охочі мали змогу приєднатися до написання в онлайн-режимі. Тим самим ми наголошуємо, що ми єдині, ми сильні духом, ми потужний освітній заклад», – прокоментував перший проректор ХДУ Сергій Омельчук.

Варто відмітити, що підготовча робота щодо написання диктанту була проведена в університеті заздалегідь. Так, за участі Сергія Омельчука та завідувачки кафедри української філології та журналістики Світлани Климович вийшов відеоцикл корисних порад, у ході яких вони нагадали основні правила і вимоги щодо написання радіодиктанту.

Також зазначимо, що в ХДУ стартував флешмоб. Учасники викладають світлину, що засвідчує участь у написанні диктанту у соцмережах з хештегом #ХДУдиктант.

 

Пресцентр ХДУ

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: