Херсон °C

Последние новости

17:44
На Херсонщині житловою субсидією користується більш, ніж 67 тисяч домогосподарств
17:36
На Херсонщині прокуратура домоглась реального терміну ув’язнення для чоловіка, який вирощував коноплі
17:00
Новокаховчанці виставили кредит в 19 тис грн, який вона не брала
16:00
В Голій Пристані із будинку винесли навіть газову плиту з балоном
15:30
Триває прийом поетичних та прозових робіт херсонських літераторів на традиційний міський літературний конкурс ім. Миколи Братана
13:54
Депутат обласної ради пропонував відправити Кабмін у відставку через тарифи
13:40
Дмитро Бутрій проти хамства в обласній раді
13:21
Поліція встановлює обставини стрілянини на території Олешківської територіальної громади
12:38
На Херсонщині півтори тисячі водіїв відновили втрачені або викрадені посвідчення
12:29
Тарифна сесія обласної ради відбулася
Больше новостей

Майбутні платники Нової Каховки дізналися про електронні сервіси

Новости » Общество
0
Майбутні платники Нової Каховки дізналися про електронні сервіси  З метою проведення інформаційно-просвітницької акції «Звітуй дистанційно - дій професійно!» до учнів 10 класу Новокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Новокаховської міської ради завітали спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі аби розповісти майбутнім платникам про електронні сервіси ДПС.
Під час проведення просвітницького заходу старшокласники дізналися про послуги, які можливо отримати через Електронний кабінет, обговорили можливості електронних сервісів та отримали важливу інформацію про умови та необхідні документи для отримання електронного цифрового підпису.
У своїй промові спеціаліст податкового відомства Тетяна Руснак акцентувала увагу молоді, що для комфорту, економії часу, особливо для власної безпеки під час дії карантину, платники мають можливість використовувати електронні сервіси ДПС України. Через «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, вони мають можливість отримувати всю необхідну інформацію, довідки, консультації та надавати звітність без особистих візитів до податкових органів.
На переконання податківців саме такі зустрічі формують податкову свідомість майбутніх платників податків, адже добробут нашої держави та кожного з нас починається з уміння бути законослухняними, висококультурними платниками податків вже зараз.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: