Херсон °C

Поліція Херсонщини розпочала комплексне відпрацювання Скадовського району

Новости » Общество
0
Поліція Херсонщини розпочала комплексне відпрацювання Скадовського районуЗа ініціативи начальника поліції області Олександра Прокудіна в Скадовському районі області з сьогоднішнього дня розпочинається комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання.
До відпрацювання буде задіяний особовий склад Скадовського відділення поліції та приданні сили. Правоохоронці розподілені на піші та авто патрулі, які будуть слідкувати за правопорядком на всій території району. Під час відпрацювання особлива увага приділятиметься попередженню порушень публічного порядку, запобіганню скоєння злочинів, а також протидії іншим правопорушенням, в тому числі пов’язаними з карантинно-обмежувальними заходами.
Зокрема, поліцейські будуть проводити роз’яснювальну роботу із власниками та відвідувачами кафе і барів щодо неухильного дотримання встановлених карантинних обмежень та заборон.
Поліція звертається до жителів та гостей Скадовського району з порозумінням поставитися до превентивних поліцейських заходів. Закликаємо громадян не порушувати публічний порядок, утриматися від будь-яких протиправних дій.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: